Binnenvaartbranchevereniging van Nederland

 

 

Na anderhalf jaar lang te hebben gewerkt vanaf twee verschillende locaties na de fusie, zijn wij verheugd aan te kondigen dat we nu ‘eindelijk’ zijn verhuisd naar onze nieuwe thuisbasis aan de Scheepmakerij 330 in Zwijndrecht.
 
De afgelopen maanden zijn voorbijgevlogen sinds de oprichting van binnenvaartbranchevereniging Koninklijke Binnenvaart Nederland. In deze tijd hebben we niet alleen gewerkt aan het vormgeven van een toekomstbestendige binnenvaartsector, maar ook aan het smeden van een sterke en veerkrachtige vereniging die de belangen van onze leden met vastberadenheid zal behartigen.

Verbouwen en verhuizen
De verhuizing van Rotterdam, maar ook terug naar Zwijndrecht, is een cruciale stap in ons streven naar eenheid en synergie. Voorheen werkten we vanaf verschillende locaties, maar nu hebben we één thuis waar we onze visie delen, strategieën uitwerken en ons inzetten voor de bloei van de binnenvaart. Deze verhuizing betekent niet alleen een fysieke overgang, maar ook een symbolische stap naar een gedeelde toekomst.
 
Na een korte en zeer intensieve verbouwing van de 2e en 3e etage aan de Scheepmakerij in Zwijndrecht, beginnen we allemaal fris, na een uitgeruste zomer in een nieuw kantoor. Het EICB, BVB en BTB (vanaf heden IN-CITE) zal binnenkort ook haar intrek nemen op onze voormalige verdieping. KBN verhuist naar de 3e etage. Deze samenwerking zal ons in staat stellen om onze diverse werkzaamheden naadloos te integreren en onze doelen effectiever te bereiken. 

Welkom in ons binnenvaarthuis 
Onze nieuwe locatie in Zwijndrecht vertegenwoordigt meer dan alleen kantoorruimte. We hopen dat het niet alleen een plek zal zijn waar onze toegewijde medewerkers werken aan de belangen van onze leden, maar ook een 'binnenvaarthuis' waar we elkaar kunnen ontmoeten, ideeën kunnen uitwisselen en samenwerken aan de uitdagingen die voor ons liggen. 
 
Dit nieuwe hoofdkwartier biedt ons de ruimte en faciliteiten om (digitale)vergaderingen te organiseren, podcasts op te nemen en sneller te kunnen schakelen met organisaties als IN-CITE, waardoor de dialoog en samenwerking tussen verschillende spelers in de sector worden bevorderd. 
 
Onze reis gaat voort en we kijken ernaar uit om samen met u te blijven bouwen aan een bloeiende en duurzame toekomst voor de binnenvaart.


We use cookies

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.