Binnenvaartbranchevereniging van Nederland

 

Algemene verenigingszaken

KBN is een vereniging en daarbij horen ook Algemene Verenigingszaken. Naast de specifieke en informatieve dossiers zijn er ook onderwerpen die specifiek gericht zijn op onze vereniging, zoals statuten, compliance regeling, jaarverslagen, privacy statement en meer. Voor meer informatie of vragen over onze vereniging, kunt u contact opnemen met ons.

Wist u dat?

 • In 1929 startte het CBRB met de verdeling in de volgende ledengroepen:
  Rijnvaart, Rijnbeurtvaart, Tankvaart, Binnenlandse vaart, Binnenlandse Beurtvaart, Sleepvaart en Passagiersvaart.
  Anno 2019 zijn de volgende ledengroepen actief binnen het CBRB:
  Containeroperators, Droge lading, Duwvaart, Personenvervoer, Sleep- en bijzondere transporten, Tankvaart en Varende Ondernemers. Naast deze ledengroepen zijn er ook geassocieerde organisaties aangesloten bij het CBRB.
 • Het CBRB gestart is in Den Haag en daar tot 1942 gehuisvest is geweest. Waarna het CBRB verhuisde naar Rotterdam en daar tot nu toe nog steeds gevestigd is.
 • De volgende gebeurtenissen ook plaats vonden in 1929
  - Voor het eerst vliegt er een Zeppelin over Nederland
  - De Oscars worden voor het eerst uitgereikt
  - De eerste dierendag vindt plaats
  - De eerste strip van Kuifje verschijnt
  - Margarine Unie en Lever Brothers gaan samen en vormen Unilever
 • Dat het logo van het CBRB vroeger voor een groot deel oranje was. Daarom is in ons speciale 90 jaar logo, ook de kleur oranje verwerkt!
We use cookies

Wij gebruiken cookies op onze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.