Binnenvaart - CBRB - logo

Binnenvaart brancheorganisatie

Algemene verenigingszaken

Het CBRB is een vereniging en daarbij horen ook Algemene Verenigingszaken. Naast de specifieke en informatieve dossiers zijn er ook onderwerpen die specifiek gericht zijn op onze vereniging, zoals statuten, compliance regeling, jaarverslagen, privacy statement en meer. Voor meer informatie of vragen over onze vereniging, kunt u contact opnemen met ons.

De CBRB nieuwsbrieven door de jaren heen!

In 2016 in aan loop naar de verhuizing van het kantoor van het CBRB zijn wij tijdens het opruimen, uitzoeken, weggooien, bewaren en archiveren gestuit op een hele collectie nieuwsbrieven van het CBRB.


De collectie van deze nieuwsbrieven begint in 1982 en loopt tot januari 2011. Vanaf dat moment zijn de nieuwsbrieven digitaal verschenen en niet meer in hardcopy verzonden. De nieuwsbrieven hebben in de loop der jaren verschillende namen gehad.

  • van 1982 tot en met 1985 CBRB Informatie-bulletin;
  • van 1986 tot 1989 CBRB Informatie;
  • van 1990 tot en met 1992 Bulletin;
  • van halverwege 1992 tot en met januari 2011 CBRB Nieuwsbrief

 

Het is bijzonder om te zien hoe de lay-out, stijl en het taalgebruik door de jaren heen is veranderd. Hierbij foto’s van de nieuwsbrieven door de tijd heen van 1982 tot 2011: